Лестер обіграв Арсенал і піднявся на друге місце в АПЛ

iSport.ua,  9 листопада 2019, 22:30
0
177

Основні події в цій грі між командами Лестер і Арсенал відбувалися в другій половині матчу.

Лестер здобув перемогу над Арсеналом в матчі 12-го туру чемпіонату Англії - 2:0.

На 68-й хвилині нападник "лисиць" Джеймі Варді пробив у порожній кут воріт голкіпера Арсеналу Бернда Лено. А на 75-й хвилині Джеймс Меддісон розвинув перевагу господарів.

Після цієї перемоги Лестер набрав 26 очок і піднявся на друге місце в турнірній таблиці АПЛ. Арсенал з 17 балами посідає шосте місце.

Лестер Сіті - Арсенал 2: 0
Голи: Варді, 68, Меддісон, 75.

Лестер Сіті: Шмайхель - Перейра, Еванс, Сеюнджю, Чілвелл - Ндіді - Перес (Грей, 59), Тілеманс, Меддісон, Барнс (Прат, 73) - Варді.

Арсенал: Лено - Бельерін, Холдинг (Пепе, 77), Давид Луіс, Сеад Колашинаць - Торрейра (Уіллок, 80), Чамберс, Гендузі - Озіл - Ляказетт, Обамеянг.

Попередження: Еванс - Бельерін.