11:58 25.09.2020

"Голос" вимагає впровадити санкції проти Лукашенка

2 хв читати
"Голос" вимагає впровадити санкції проти Лукашенка

 Партія "Голос" вимагає скликати засідання Ради нацбезпеки і оборони України та впровадити персональні санкції проти президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЄС і США не визнають законно обраним, і його оточення, яке фальсифікувало результати президентських виборів, повідомляє прес-служба однойменної фракції.

"Голос наполягає - зараз заяв про невизнання президентських виборів у Білорусі вже не достатньо. Самопроголошення Лукашенка президентом та його зближення із (президентом РФ Володимиром - ІФ) Путіним несе прямі воєнні ризики для України. Тому потрібно негайно скликати Раду національної безпеки та оборони та запровадити персональні санкції проти Олександра Лукашенка та його маріонеток, відповідальних за фальсифікацію виборів, а також системне та масове порушення основних прав та свобод людини", - наводить слова лідера партії "Голос", народного депутата Кіри Рудик прес-служба.

За її словами, Лукашенко вирішив остаточно стати на шлях диктатури і замість того, щоб провести прозорі повторні вибори, таємно склав присягу президента.

"Тільки міжнародний тиск може зупинити диктатора, який задля збереження влади готовий віддати власну країну Путіну. Інакше під контролем Росії може опинитися більше тисячі кілометрів українсько-білоруського кордону. А це пряма загроза нашій з вами безпеці", - зазначає Рудик.

Вона також зазначила, що "Голос" звертається до Кабінету Міністрів і Державної міграційної служби, щоб вони надали тимчасовий захист громадянам Білорусі, які змушені бігти в Україну через політичні переслідування.

За її словами, це необхідно для того, щоб сотні білорусів, які перетнули українсько-білоруський кордон, могли перебувати на території України більше ніж 90 днів й офіційно знайти роботу.

Як повідомлялося, раніше депутати фракції "Голос" зареєстрували у Верховній Раді відповідний проект постанови №4143 про звернення до Кабінету Міністрів України та Державної міграційної служби України щодо надання тимчасового захисту громадянам Республіки Білорусь, які масово вимушені шукати захисту в Україні внаслідок політичних переслідувань у Республіці Білорусь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА