08:41 02.05.2018

"Реал" став першим учасником "київського" фіналу Ліги чемпіонів

1 хв читати

Мадридський "Реал" став першим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА нинішнього сезону.

Після перемоги тиждень тому над "Баварією" в першому півфіналі в Мюнхені з рахунком 2:1 іспанський клуб зумів удома втримати нічию 2:2, яка дозволила йому пробитися до головного фіналу європейського клубного сезону.

На гол захисника "Баварії" Джошуа Кімміха вже на третій хвилині "Реал" досить швидко відповів точним ударом французького нападника Каріма Бензема. На початку другого тайму Бензема забив ще один гол після грубої помилки воротаря "Баварії". В середині другого тайму належить колумбієць Гамес Родріґес подарував мюнхенцям надію на вихід у фінал, але більшого німецькому клубу досягти не вдалося.

"Реал", який з 12 перемогами є найтитулованішим клубом в історії Кубка чемпіонів, вийшов у фінал третій рік поспіль.

Фінал ЛЧ-2018 відбудеться 26 травня в Києві.