20:17 21.12.2019

Необхідність підписання транспортної угоди між Нафтогазом і Газпромом пов'язана з відмовою російської компанії брати на себе регуляторні ризики

1 хв читати
Необхідність підписання транспортної угоди між Нафтогазом і Газпромом пов'язана з відмовою російської компанії брати на себе регуляторні ризики

Необхідність підписання транспортної угоди між НАК "Нафтогаз України" і ПАТ "Газпром" пов'язана з відмовою російської компанії брати на себе українські законодавчі та регуляторні ризики, повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

"Навіщо потрібен Нафтогаз між Газпромом і оператором? Річ у тім, що Газпром не готовий працювати за стандартним договором і брати на себе всі ризики українського законодавства і регулювання, особливо ризики змін у нормативно-правовій базі, які можуть відбуватися щодня. Нафтогаз більш пристосований до таких ризиків, оскільки це національна компанія, акціонером якої є український уряд", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

За його словами, угода про організацію транзиту між НАК і Газпромом буде укладена на п'ять років, з певними обсягами, під які Нафтогаз забронює потужності у оператора газотранспортної системи України.

"За ці потужності Газпром гарантовано повинен заплатити Нафтогазу, а Нафтогаз потім оператору. В угоді між Газпромом і Нафтогазом буде заздалегідь визначений тариф. І вона буде укладена з міжнародного права і з міжнародним арбітражем", - зазначив Вітренко.

Зі свого боку, угода між НАК і ОГТСУ буде стандартним договором на транспортування і тарифами, які затверджуються українським регулятором.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Девелопери житла враховують нові вимоги до інклюзивності в майбутніх проєктах і адаптують уже збудовані об'єкти

"Укрнафта" підвищила дебіт родовища на 17% за рахунок застосування нової технології

Комісія Ради вважає економічно необґрунтованою спробу передати БЦ "Гулівер" в управління АРМА

Стефанчук поки що скептично ставиться до економічного бронювання від мобілізації

Низка державних компаній хочуть стати корпораціями – Мінекономіки

Укрексімбанк здійснив зміни у правлінні

Зниження активності СЕС через щільну хмарність не дозволило зменшити час застосування обмежень е/е - "Укренерго"

ДП "Укрспирт" опинилося на межі банкрутства - Держаудитслужба

Потребу в додаткових військових витратах держбюджету-2024 оцінюють у $5 млрд - глава Мінфіну

Команда МВФ прибула в Україну напередодні початку 27 травня у Варшаві місії щодо 4-го перегляду програми EFF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА