11:52 10.07.2020

Тимошенко: Усе, що було за часів Порошенка, триває і нині

2 хв читати
Тимошенко: Усе, що було за часів Порошенка, триває і нині

Україні в поточній ситуації треба докорінно змінювати всю міжнародну політику, переконана народний депутат, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Україні потрібен реальний економічний патріотизм, захист прав та інтересів наших громадян, наших ресурсів, наших національних інтересів, прав нашої держави на самостійний розвиток", - заявила Тимошенко, повідомляє прес-служба політсили.

Коментуючи оприлюднені раніше записи розмови з голосами, схожими на голоси п'ятого президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна, Тимошенко заявила, що оприлюднення записів може "шокувати хіба що дрібницями".

"Мабуть, когось у країні це шокувало. Але для мене це, звісно, не стало ані шоком, ані відкриттям. Бо ми знаємо не лише слова, а й дії Порошенка. І розуміємо, що так звана героїчна риторика п'ятого президента - це фейк. І я не раз говорила, що вся його політика - це суцільний фейк", - наголосила Тимошенко.

Вона зазначила, що здача президентом національних інтересів принижує країну.

"І найгірше, коли ці розміни, договорняки, обміни - усі ці фривольні речі відбуваються за рахунок зради національних інтересів України, за рахунок здачі інтересів кожного українця. І прикро, якщо нинішня влада діє так само", - заявила Тимошенко.

Водночас вона упевнена, що зі зміною президента в країні не відбулося реальної зміни влади.

"З-за куліс, з-за меж України ляльководять як Порошенком, так і Зеленським, і просто йде спадкоємність цієї влади та політики. Усе, що було за часів п'ятого президента, продовжується і зараз", - наголосила Тимошенко.

Як повідомлялося, 9 липня народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив записи розмови з голосами, схожими на голоси Порошенка та Путіна. На прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" Деркач сказав, що ця розмова, за його даними, відбулася 30 квітня 2015 року.

На записі чути, як людина, з голосом, схожим на голос Порошенка, говорить про те, що "проект миротворців у наших західних партнерів великого ентузіазму не викликає". Співрозмовник відповідає: "Нехай Лавров із Клімкіним це обговорюють". Він також вітає співрозмовника зі святом 1 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА