20:48 16.04.2020

Гройсман пропонує прийняти програму гнучкого відтермінування податкових платежів для бізнесу 12 \ 12

2 хв читати
Гройсман пропонує прийняти програму гнучкого відтермінування податкових платежів для бізнесу 12 \ 12

Екс-прем'єр-міністр України (2016-19) Володимир Гройсман пропонує прийняти програму гнучкого відтермінування податкових платежів, яка передбачає введення на 12 місяців щоквартального графіка виплат нарахованих платежів на рівні 25% -50% -75% -100% і погашення залишку платежів у наступні 12 місяців. На думку політика, це дозволить не тільки підтримати підприємства, які працюють і зберегти робочі місця, а й відновити економічні процеси в країні після жорсткого карантину.

В ефірі телеканалу "Україна 24" Гройсман зазначив, що його пропозиція є цілком реальною для виконання.

"Зараз у підприємств виникає проблема сплати податків. Моя пропозиція - зробити програму "12 \ 12". Перший рік після карантину - дати можливість платити податки щокварталу на рівні 25% від податків, які повинні платити (а далі - 50%, 75% і 100%). Це дозволить знизити податкове навантаження. А наступні 12 місяців - повертати те, що залишилося рівними частинами", - сказав він.

"Це підтримка для підприємств, щоб вони змогли зберегти зайнятість. Зупинене підприємство буде коштувати в рази дорожче", - зазначив екс-прем'єр.

Гройсман зазначив, що саме таке рішення перебуває в площині пропозицій, які вже висловлював політик. Мова про "нульові" кредити для підтримки бізнесу в разі збереження зайнятості, виплати на рівні мінімальної зарплати для тих, хто втратив роботу, а також додаткова доплата на рівні 22% (рівні ЄСВ) для працівників магазинів, аптек, заправок тощо.

При цьому екс-прем'єр назвав джерела коштів, які можуть забезпечити виплати і підтримати фінансову систему країни. "Міжнародний валютний фонд - раз, Всесвітній банк - два, ЄС - три. Ми асоційований член ЄС, але інструменти співпраці (з ЄС) використовуються сьогодні неефективно", - додав Гройсман.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США планують залучити понад $62 млрд бюджетної допомоги Україні від міжнародних партнерів - заступник міністра

Нові вимоги ДБН до бомбосховищ можуть стати бар'єром для реалізації проєктів в Україні - ЄІБ

Питання перегляду тарифів на е/е для населення до порядку денного засідання Кабміну не включали

Пріоритет "Метінвесту" - залучити до роботи якомога більше колишніх військових - СЕО

Графіки відключень не застосовуватимуть до підприємств, які імпортують 80% електроенергії - Шмигаль

Завдяки сонячній генерації та виходу з ремонту двох енергоблоків АЕС, кілька днів не застосовуються планові відключення, але економити потрібно - Шмигаль

"Укрнафта" завдяки ГРП збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин у 25 разів

Основою горизонтального вирівнювання місцевих бюджетів-2025 будуть надходження ПДФО-2024 і статистика населення на початок війни та ВПО

Відключення е/е можуть повернутися з виведенням найближчими днями чергових енергоблоків у ремонт - голова "Енергоатому"

Вимоги до затвердження керівництва українських СК зараз набагато жорсткіші, ніж у європейських країнах - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА