Інтерфакс-Україна
14:03 26.10.2018

Тимошенко та Гриценко частіше за інших виступають із твердженнями, з якими згодні українці, - опитування

1 хв читати
Тимошенко та Гриценко частіше за інших виступають із твердженнями, з якими згодні українці, - опитування

Лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко найчастіше просувають твердження, з якими згодні українці, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у вересні.

Відповідаючи на запитання про те, які політики або блогери найчастіше просувають твердження, що їх поділяють респонденти, 10,7% респондентів назвали Ю.Тимошенко, 10,6% - А.Гриценка, 8,8% - лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, 8,1% - співака та громадського діяча Святослава Вакарчука.

Водночас, маючи можливість обрати щонайбільше сім варіантів відповідей, 29,6% опитаних не змогли або відмовилися відповісти. 21,6% респондентів сказали, що ніхто із зазначених у переліку політиків і блогерів не просуває твердження, з якими вони згодні.

Опитування 8-23 вересня провів КМІС на замовлення громадської організації "Детектор медіа" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Загалом було опитано 2026 респондентів у всіх областях України, за винятком Криму та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує 3,3%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск підтримав Ле Пен, паралельно звинувативши політичних противників у зловживанні системою правосуддя

"Євросолідарність" ініціює звернення Ради до Конгресу США щодо нової резолюції про підтримку України - Порошенко

Мери Києва та Тулузи обговорили економічну та культурну співпрацю

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА