21:02 24.01.2019

Порошенко і Меркель в Давосі обговорювали кібербезпеку на виборах президента України

2 хв читати
Порошенко і Меркель в Давосі обговорювали кібербезпеку на виборах президента України

Президент України Петро Порошенко і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі в Давосі обговорювали питання кібербезпеки на майбутніх президентських виборах у контексті можливого втручання РФ.

Як повідомляє прес-служба глави держави, в інтерв'ю телеканалу "Україна" П.Порошенко розповів про деякі деталі зустрічі з А.Меркель щодо запобігання втручанню РФ у вибори. "Йдеться про кібербезпеку. Йдеться, зокрема, про обмін даними", - зазначив він.

Водночас президент підкреслив, що не може розкривати зміст домовленостей щодо спецслужб і всіх механізмів забезпечення кібербезпеки: "Очевидно, що деталі цих домовленостей ми розкривати не будемо".

Він нагадав про створення трастового фонду НАТО з кібербезпеки, а також про те, що існують конкретні двосторонні угоди, починаючи з США і Великої Британії і закінчуючи Німеччиною.

"На сьогоднішній день дуже важливо, що і США, і ЄС, і Канада сприймають це як реальну загрозу. Йдеться не про допомогу Україні, йдеться про об'єднання зусиль для захисту демократії в усьому світі. Тому що Росія намагається використовувати демократичні інструменти і механізми , щоб підірвати демократію зсередини. Звичайно, ми будемо захищати державу, і навіть від таких гібридних загроз Росії", - підкреслив П.Порошенко.

Говорячи в цілому про зустрічі і переговори в Давосі, президент зазначив, що міжнародні партнери підтримують Україну і демонструють позицію захисту українців.

За інформацією прес-служби глави держави, за два дні візиту в Давос у П.Порошенка відбулося близько 20 офіційних зустрічей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА