Авраменко завоювала бронзову медаль ЧС зі стрільби

iSport.ua,  9 вересня 2018, 16:25
0
55
Галина Авраменко

Українська спортсменка Галина Авраменко виграла п'єдестальну нагороду в стрільбі по рухомій мішені.

Українська спортсменка Галина Авраменко здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної стрільби, який проходить у китайському Чханвоні.

У стрільбі по рухомій мішені в півфінальному протистоянні Авраменко поступилася китаянці Лі Сю Ян - 7:9, а в бронзовому фіналі обіграла представницю Північної Кореї Рі Чжі Е - 6:3.

У цей же день у юніорській категорії в стрільбі з 10 м по рухомій мішені відразу дві медалі здобули представники України. Володарем срібла став Данило Даниленко, а бронзи - Максим Бабушок.

Збірна України вже здобула на чемпіонаті світу в Чханвоні сім медалей, чотири з яких здобуті в юніорській категорії і три - у дорослій. У медальному заліку ЧС-2018 Україна йде 7-ю.