iSport.ua,  24 лютого 2019, 15:20
0
229
Василь Кравець

Українець заробив жовту і штрафний, з якого забила Валенсія. На 21-й хвилині матчу Василь заробив гірчичник.

В рамках 25-го туру іспанської Ла Ліги Леганес вдома зіграв внічию з Валенсією - 1:1.

У стартовому складі господарів вийшов Василь Кравець. Це дебют в Ла Лізі для 21-річного захисника збірної України

На 21-й хвилині матчу Василь заробив гірчичник, після чого Карлос Солер виконав подачу зі штрафного, а Джеффрі Кондогбія відправив м'яч у сітку. На 65-й хвилині матчу Кравець був замінений Ель Жаром. Відігрався Леганес вже без Кравця.

Інший українець Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних.