18:12 18.02.2021

В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70% - KSE

2 хв читати
В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70% - KSE

В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70%, проте спалах COVID-19 поки що не виходить за межі західної України, констатують аналітики Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE).

"В Івано-Франківській, Закарпатській і Чернівецькій областях триває активний спалах захворюваності COVID-19. Кількість нових госпіталізованих перевищує кількість виписаних із лікарень на 30-50%. В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені на 70%, але спалах поки що не виходить за межі західної України", - повідомляється в прес-релізі KSE за результатами аналізу поточної ситуації та моделювання сценаріїв поширення захворювання COVID-19, який здійснюють KSE.

При цьому аналітики зазначають, що "Вінницька й Тернопільська області мають бути під особливим контролем, додатково до Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей".

Водночас у Центрі економіки охорони здоров'я вважають, що ситуація в країні "дозволяє реагувати адаптивно".

"Лише п'ять із 25 регіонів демонструють зростання захворюваності. На жаль, зростання захворюваності в цих п'яти регіонах перекриває падіння в інших 20 областях", - наводяться в прес-релізі слова керівника центру Юрія Ганиченка.

Він наголосив, що нові карантинні індикатори враховують дві ключові рекомендації KSE: фокус на кількість госпіталізацій і їхню динаміку.

"Ми рекомендуємо додати зайнятість саме реанімаційних ліжок, а не тільки ліжок із киснем, і показник стабільного тижневого зростання більше ніж 10% до чинників додаткового контролю за прийнятими карантинними індикаторами. Ми рекомендуємо особливо спостерігати за регіонами, які зростають помірно, але тривалий час", - сказав він.

За оцінкою Ганиченка, позитивна динаміка, яка відзначається в країнах Європи, пов'язана і з вакцинацією, і з карантинними обмеженнями.

"У Європі залишається тільки сім країн, які ще не розпочали кампанію з вакцинації. Серед них Україна, а також Білорусь, Молдова, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово, Північна Македонія. В інших країнах уже 33 млн людей отримали бодай одну дозу вакцини від коронавірусу", - навів дані аналітик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В одній із херсонських шкіл відкрили ще один "Клас безпеки"

Вільнюс виділить 300 тис. євро на реконструкцію Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка

8 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти за минулий день обстріляли шість громад Сумської області

Армія РФ знову обстріляла Нікопольський район, загинула людина - Дніпропетровська ОВА

"Епіцентр" до кінця року планує завершити будівництво п'яти ТЦ і логістичного комплексу

Кабмін запровадив бронювання постачальників і волонтерів ЗСУ, навчання БПЛА, РЕБ і такмеду та пом'якшив критерії бронювання перевізників

Усі органи держвлади і держпідприємства до 31 грудня зобов'язані забезпечити економію е/е

Кабмін запровадив 50% квоту бронювання поліції, ДСНС і низки інших правоохоронців, давши право на винятки міністру оборони

Кабмін продовжив строки бронювання до року і розширив бронювання дефіцитних ВУС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА