14:06 25.08.2019

Продовження тиску на Росію шляхом подальшого зміцнення санкцій обговорили Порошенко і Волкер

1 хв читати
Продовження тиску на Росію шляхом подальшого зміцнення санкцій обговорили Порошенко і Волкер

 Голова партії "Європейська Солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко на зустрічі зі спеціальним посланцем США в Україні Куртом Волкером обговорив необхідність продовження тиску на Росію з метою припинення її агресії проти Української держави.

"П'ятий президент України відзначив передчасність і помилковість розмов про запрошення Росії до участі у зустрічах групи країн Великої Сімки... Під час зустрічі відзначено необхідність звільнення українських заручників Кремля, зокрема Романа Сущенка та Олега Сенцова і 24-х полонених українських моряків. Співрозмовники обговорили продовження тиску на Росію шляхом подальшого зміцнення санкцій, зокрема "азовського пакета", - повідомляє в неділю прес-служба "Євросолідарності".

Згідно з інформацією, Порошенко також наголосив на важливості введення миротворчого контингенту ООН на окуповану частину Донбасу і продовження військово-технічного співробітництва України зі США для припинення російської агресії.

"Також було висловлено застереження проти останніх рішень з ознаками політично мотивованих переслідувань, які можуть мати негативні міжнародні наслідки для України, і відзначено необхідність захисту свободи слова в Україні в умовах тиску на них", - повідомляють у прес-службі партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА