Шахтар почав рік з розгромної поразки Хайдуку

iSport.ua,  22 січня 2019, 18:04
0
560

Донецький Шахтар пропустив чотири м'ячі в першому матчі на зборах.

Донецький Шахтар провів перший із двох запланованих матчів на зборі в Белеку, поступившись хорватському Хайдуку з рахунком 1:4.

Рахунок у матчі був відкритий на 21-й хвилині, коли Матвієнко сфолив у власному штрафному майданчику, а Цакташ реалізував пенальті.

Через дві хвилини Делич забив у порожні ворота після сейва П'ятова і рикошету в результаті заблокованого удару.

На 28-й хвилині Шахтар відквитав один м'яч - Дентіньо точним ударом головою після навісу Тайсона відправив м'яч у ворота, а через десять хвилин пішов відпочивати. Замість нього на поле вийшов дебютанта команди 17-річний Сікан.

Стати героєм матчу Сікану не вдалося, хоча, ймовірно, про таке він мріяв. Навпаки, через три хвилини після його виходу на поле Жайрем уникнув офсайду, вийшов один на один, обіграв П'ятова і відправив м'яч у порожні ворота.

У другому таймі був забитий один гол - він на рахунку Текліча на 60-й хвилині.

У суботу, 26 січня, "гірники" зіграють з азербайджанським Карабахом.

Шахтар - Хайдук 1:4
Голи: Дентіньо, 30 - Цакташ, 21 (з пенальті), Деліч, 23, Жайрем, 40, Текліч, 60

Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Данченко, Хочолава, Матвієнко, Болбат, Майкон, Патрік, Веллінгтон Нем, Тайсон, Дентіньо (Сікан, 38), Кайоде.

Шахтар (2-й тайм): Кудрик, Бутко, Кривцов, Малишев, Ісмаїлі, Коваленко, Степаненко, Марлос, Тотовицький, Мудрик, Мораес.