10:10 16.10.2020

Ініційоване Зеленським опитування проведе громадська організація, а оплатять меценати - нардеп Кравчук

2 хв читати
Ініційоване Зеленським опитування проведе громадська організація, а оплатять меценати - нардеп Кравчук

Анонсоване президентом України Володимиром Зеленським всенародне опитування 25 жовтня проведе громадська організація, яку буде офіційно представлено пізніше, повідомила заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Я думаю, що найближчим часом про цю громадську організацію заявлять офіційно. Це буде громадська організація, яка цим займатиметься спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол саме за відповідями людей, за цим опитуванням, щоб його можна було оприлюднити відразу та звірити з офіційними результатами", - розповіла Кравчук в ефірі "Громадського радіо".

Вона уточнила, що фінансування опитування візьмуть на себе меценати.

"Є багато меценатів, небайдужі люди, це не такі великі кошти, які виділять або вже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі ці страшилки найближчим часом будуть розвіяні", - повідомила нардеп.

"Кошти будуть українського походження. Законодавчо не закріплений цей юридичний вплив, але рішення у будь-якому разі ухвалюватиметься в парламенті. Юридично це опитування закріплять нардепи або президент, які подадуть відповідний законопроект", - додала Кравчук.

Як повідомлялося, 13 жовтня Зеленський оголосив про проведення в країні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань. Говорячи про те, які буде запропоновано запитання, він сказав: "Про це пізніше".

14 жовтня Зеленський запропонував українцям, відповідаючи на перше запитання на всенародному опитуванні, висловитися про те, чи треба впроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах.

15 жовтня він оприлюднив друге запитання до громадян України: висловитися про те, чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони.

16 жовтня було оприлюднено ще три запитання: чи треба скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300, чи підтримують громадяни легалізацію в Україні медичного канабісу для зниження болю в тяжкохворих і чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Участь Китаю в Глобальному саміті миру могла б зробити практичний внесок у досягнення справедливого й довготривалого миру в Україні - МЗС

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА