Київ-Баскет обіграв Тернопіль і вийшов в "фінал восьми"

iSport.ua,  7 грудня 2020, 22:30
0
75
Київ-Баскет обіграв Тернопіль і вийшов в  фінал восьми

У черговому матчі-відповіді 1/8 фіналу кубка України Київ-Баскет обіграв Тернопіль, який після першої гри мав 10 очок переваги.

Зі старту поєдинку Тернопіль поставив жорсткий темп для опонентів, але господарі не стали противитися і прийняли виклик. Перед великою перервою Київ-Баскет мав перевагу в п'ять очок, а перед заключною десятихвилинкою гандикап господарів досяг 12 очок. Тернопіль мав лише 10 хвилин для того, щоб врятувати ситуацію, але гостям це не вдалося.

У підсумку зустріч завершилася перемогою Київ-Баскета з рахунком 94:72 і в наступній стадії кияни зіграють проти Запоріжжя.

Київ-Баскет - Тернопіль 94:72 (23:19, 17:16, 23:16, 31:21). Перший матч 83:93.

Київ-Баскет: Янг (16 + 8 передач), Близнюк (5), Ковальов (6), Джейкобсон (19 + 10 підборів), Коренюк (6) - старт; Мейсі (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Сахнюк, Крутоус (2), Павлов (14 + 5 підбирань), Мішула (19).

Тернопіль: Боуї (18 + 5 передач), Кольченко (5 + 4 підбирання), Кальніченко (2 + 5 підбирань), Агафонов (15), Югба (18 + 12 підборів) - старт; Подковиров (3), Сандул (2 + 6 підборів), Тищенко (2), Калхун (7).