06:58 11.12.2018

У Києві на освіту виділили понад 52 млрд грн на наступні п'ять років

2 хв читати
У Києві на освіту виділили понад 52 млрд грн на наступні п'ять років

Постійна комісія з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Київської міської ради має намір направити на розвиток освіти терміном на наступні п'ять років більше 52 млрд грн, повідомила прес-служба Київської міськради.

"На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати підтримали проект міської цільової програми "Освіта Києва на 2019-2023 роки", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, основний акцент зроблено на доступності та відкритості освіти, в тому числі інклюзивної та спеціальної. Також планується розвиток нового освітнього простору. У найближчі п'ять років місто також сконцентрується на фінансовій, кадровій, академічній та організаційній автономії навчальних закладів.

У мерії зазначають, що увага буде приділятися також дошкільній та позашкільній освіті. В цілому програма складається з 11 підпрограм. Документ, окрім того, підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

"Загальний обсяг коштів, необхідних на реалізацію програми, становить трохи більше 52 мільярдів гривень. Я нагадую, що це на всі 5 років. На 2019, зокрема, планується направити 9,1 мільярда гривень. 10 млрд - на 2020 рік, 2021 рік , і по 11 млрд - на 2022, 2023 роки. Звичайно, протягом зазначеного терміну цифри можуть бути відкориговані. З огляду на тенденцію минулих років, то сума, за можливістю, буде тільки збільшуватися", - цитує главу постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова прес-служба ради.

У свою чергу голова постійної комісії міськради з питань освіти Ганна Старостенко зазначила, що в умовах реформування освіти значна увага приділятиметься професійному розвитку педагогів.

"Учитель вимагає безперервного вдосконалення. Протягом 2016-2018 років кількість працівників галузі, які підвищували кваліфікацію в інституті післядипломної освіти, збільшилася вдвічі - до 13,6 тис. осіб. Така динаміка зберігатиметься протягом наступних 5 років. Тільки в умовах впровадження "нової української школи" щорічно додатково потребуватимуть навчання педагогічні працівники, які працюватимуть в початковій школі - не менше 5 тис. педагогів до 2020 року і 10 тис. - з 2021 року", - зазначила вона.

Також наголошується, що міську цільову програму "Освіта Києва. 2019-2023 роки" депутати мають розглянути на одному із засідань Київради.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість бойових зіткнень на лінії фронту зросла до 66

У НАТО відбудуться засідання міністрів оборони альянсу, групи "Рамштайн" і Ради Україна-НАТО

У Миколаївській області є влучання в нежитлове приміщення, попередньо без постраждалих

Через Резерв+ оновили свої дані 1 млн 480 тис. військовозобов'язаних, серед них 220 тис. жінок - Міноборони України

У Харкові тимчасово відселяють людей, щоб знешкодити ворожий боєприпас, що не розірвався

У Миргородському районі одна людина постраждала після ракетної атаки РФ

У Харкові з-під завалів витягли ще одного постраждалого, їхня загальна кількість сягнула семи

Авіаційна служба Малаві втратила контакт із літаком, на якому летів віцепрезидент країни та особи, котрі його супроводжували

МВС спростувало повідомлення про винагороду за допомогу у виявленні осіб, які ухиляються від мобілізації

У Запорізькій області внаслідок атаки КАБами постраждали троє місцевих жителів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА