12:11 08.12.2020

Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

2 хв читати
Пандемія суттєво вплинула на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки" - група "За майбутнє"

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 суттєво вплинула на всю міжнародну політику і, зокрема, на можливість виконання комюніке за результатами зустрічі "нормандської четвірки", вважає народний депутат, член депутатської групи "За майбутнє" Ірина Констанкевич.

"Щодо зустрічі "нормандської четвірки" і того, що ми очікували за її результатами для України. Якщо бути об'єктивними, то, на жаль, варто зазначити, що цих досягнень не так і багато. Те перемир'я, про яке так багато говорять, воно більше умовне, а його обсяги і масштаби не такі, як хотілося б нам. Але знову-таки, ми розуміємо, що пандемія, яка тотальна в усьому світі, вона вплинула на цю ситуацію, як і на всю міжнародну політику", - зазначила парламентарій у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За її словами, оцінити результати "нормандської зустрічі" загалом має президент України Володимир Зеленський. У групі "За майбутнє" вважають, що незабаром глава держави "задекларує цю позицію".

"Ми розраховуємо, що колись вдасться позитивно вирішити цю ситуацію на користь України, що ми відновимо свою територіальну цілісність, і що ця війна завершиться, а Україна здобуде в ній перемогу", - додала Констанкевич.

Як повідомлялося, 9 грудня 2019 року в Парижі відбулася перша за три роки зустріч лідерів "нормандської четвірки". У рамках саміту президент України Володимир Зеленський, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Російської Федерації Володимир Путін провели переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі та склали підсумкове комюніке. Водночас вони домовилися про проведення наступної зустрічі у квітні 2020 року за умови виконання всіх пунктів комюніке.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА