07:25 17.12.2020

Власник має намір скоротити 10% працівників "Кримського титану", профспілка проти

3 хв читати
Власник має намір скоротити 10% працівників "Кримського титану", профспілка проти

ТОВ "Титанові інвестиції" (Москва) має намір скоротити в наступному році 350 співробітників своєї філії в Армянську (Крим, колишня назва хімзаводу - "Кримський титан"), або приблизно 10% штату, профком заводу не погоджується з таким рішенням.

Міністерство промислової політики Криму доручило керівництву заводу надати "алгоритм процесу кадрової оптимізації, а також списки вивільнюваних професій", йдеться в повідомленні відомства.

"Оптимізація штату більшою мірою торкнеться адміністративних та допоміжних підрозділів, в окремих випадках передбачені функціональні реорганізації. З виробничих цехів більше за інших буде оптимізований штат у цеху концентрації сірчаної кислоти і кольорових пігментів. Це обумовлено фактичними показниками його річного завантаження - воно варіюється на рівні 30- 40%", - наголошується в прес-релізі.

За даними центру зайнятості Армянська, які наводить міністерство, для працевлаштування працівників, що вивільняються, філії "Титанових інвестицій" є близько 400 вакансій на промислових підприємствах півночі Криму.

Первинна профспілкова організація заводу розмістила в соцмережах повідомлення, "висловивши незгоду проведенням скорочення, яке носитиме масовий характер".

"Профспілковий комітет запропонував адміністрації філії укласти угоду, в якій передбачити заходи підтримки даної категорії працівників і заходи, спрямовані на сприяння зайнятості", - йдеться в повідомленні.

"Триває скорочення 400 вакансій - це незаповнені місця, плюс близько 350 співробітників будуть частково перерозподілені іншими робочими місцями в рамках підприємства, іншим запропонують робочі місця в рамках суміжних виробництв. Зокрема, велися переговори з "Кримським содовим заводом". Всі скорочення відбуватимуться відповідно до закону в наступному році, через два місяці після повідомлень, і з виплатою компенсацій. 350 співробітників - це трохи менше 10% від загальної кількості працівників підприємства", - уточнили "Інтерфаксу" в прес-службі "Титанових інвестицій".

Як повідомлялося, в жовтні "Титанові інвестиції" заявили, що компанія готує середньостроковий план виведення з кризи своєї філії в Армянську, він передбачає часткове скорочення персоналу, а також реструктуризацію боргу перед банками і постачальниками енергоресурсів, модернізацію виробництва.

Зазначалося, що "радянська виробнича і організаційна структури", що залишилася, і взаємозалежність населення мономіста Армянськ і містоутворюючого підприємства змушували зберігати штатну чисельність і підтримувати життєдіяльність збиткових напрямків виробництва. В результаті завод накопичив мільярдні борги, що "ставить під загрозу існування підприємства як такого".

За даними системи "СПАРК-Інтерфакс", ТОВ "Титанові інвестиції" належать кіпрській Letan Investments Ltd. Group DF українського бізнесмена Дмитра Фірташа в жовтні 2018 розповсюдила прес-реліз, в якому заявила, що залишається власником "Кримського титану", але "не має до цього активу доступу".

Стосовно "Титанових інвестицій" в лютому 2018 року за заявою ВТБ (MOEX: VTBR) введена процедура спостереження. На початку цього року суд замінив в реєстрі кредиторів банк з вимогами в розмірі 2,5 млрд рублів на ТОВ "Титанові технології".

Вірменська філія ТОВ "Титанові інвестиції" - найбільший виробник діоксиду титану на території колишнього СРСР і в Східній Європі. Крім діоксиду титану, який використовується для виробництва фарб, пластмаси та паперу, підприємство випускає сірчану кислоту, мінеральні добрива (фосфогіпс), сировину для будівництва (сульфат заліза), барвники (червоний пігмент) тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Катару, на порядку денному - питання повернення викрадених РФ українських дітей та двостороння співпраця

Понад 2 тис. об'єктів культурної інфраструктури України постраждали через агресію РФ - Мінкультури

У Почаївській лаврі розпочала роботу комісія Мінкультури з перевірки стану збереження держмайна

Кількість бойових зіткнень на фронті збільшилася до 64 - Генштаб ЗСУ

Україна і Китай провели політичні консультації в Пекіні

Голова та члени МСЕК встановлюють інвалідність як уповноважені на виконання функцій держави - Верховний Суд

До кадрового резерву держслужби для роботи на деокупованих територіях уже зараховано майже 2,3 тис. осіб - НАДС

Ситуація в районі Куп'янська складна, ворог намагається прорвати оборону українських сил із двох напрямків - Сирський

На фронті відбулося 54 бойових зіткнення, ворог найактивніший на покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

Звільнитися з військової служби можуть усі звільнені з полону, незалежно від дати обміну - глава МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА