США та Японія застерегли РФ від ядерного удару

Текст: ,  14 січня 2023, 00:49
8037
США та Японія застерегли РФ від ядерного удару
Фуміо Кісіда і Джо Байден

Будь-яке можливе застосування Росією ядерної зброї в Україні означатиме ворожий акт проти всього людства.

Президент США Джо Байден та прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда за підсумками зустрічі у Вашингтоні зробили жорстку заяву щодо можливого ядерного удару РФ по Україні. Про це у п'ятницю, 13 січня, повідомляє прес-служба Білого дому.
 
"Ми однозначно заявляємо, що будь-яке застосування Росією ядерної зброї в Україні стало б ворожим і нічим не виправданим ворожим актом проти всього людства", - йдеться у спільній заяві.
 
Лідери Японії та США також наголосили, що держави продовжать запроваджувати санкційні заходи проти Російської Федерації, непохитно надаючи підтримку Україні.
 
Нагадаємо, раніше розвідка повідомляла, що Росія тримає у тимчасово окупованому Криму носії ядерних боєприпасів наземного, повітряного та морського базування.
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
Сирський підвів підсумки боїв на фронті у березні
Росіяни обстріляли Херсон, троє поранених
У Міноборони оприлюднили статистику звернень до центрів рекрутингу армії
Бійці ССО взяли в полон росіян на Курщині
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: СШАЯпонияядерное оружиезаявление
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі
1/4
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
Згоден / Got it