Лунін знову пропустив, але був кращим у своїй команді

iSport.ua,  26 січня 2020, 23:41
0
656

Реал Ов'єдо вистояв у матчі проти Жирони у поєдинку 25-го туру іспанської Сегунди, зігравши внічию.

У поєдинку 25-го туру іспанської Сегунди Реал Ов'єдо в гостях зіграв внічию проти Жирони (1:1).

Рахунок відкрив на 54-й хвилині Крістіан Стуані з Жирони. Ов'єдо вже через 13 хвилин відповів голом Серхіо Техери.

До слова, у гостей вже третій матч поспіль ворота захищав українець Андрій Лунін.

Він за підсумком зустрічі став найкращим гравцем своєї команди, отримавши оцінку 7,3 від порталу Sofascore. На рахунку Луніна 4 сейви, завдяки яким його команда відвезла один пункт.

Жирона - Реал Ов'єдо 1:1

Голи: Стуані, 54 - Техеро, 67.