16:25 26.11.2019

Важливість "Балтик плюс" у ПАРЄ та перспективи розвитку українсько-естонського міжпарламентського співробітництва обговорили Зеленський і спікер рійгікогу

1 хв читати
Важливість "Балтик плюс" у ПАРЄ та перспективи розвитку українсько-естонського міжпарламентського співробітництва обговорили Зеленський і спікер рійгікогу

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі зі спікером рійгікогу (парламенту) Естонської Республіки Хенном Пиллуаасом наголосив на важливості солідарності Таллінна з позицією Києва щодо засудження рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення російської делегації.

"Він (Зеленський - ІФ) також наголосив на важливості ініціативи "Балтик плюс" у ПАРЄ", - повідомляє у вівторок прес-служба глави Української держави.

Президент висловив вдячність за активну позицію парламенту Естонії з підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

На зустрічі обговорювалися перспективи розвитку міжпарламентського співробітництва України та Естонії та налагодження ефективних робочих контактів між парламентами двох країн.

Як повідомлялося, 1 жовтня 2019 року Україна разом із Латвією, Литвою, Естонією та Грузією створили спільну групу "Балтик плюс" у ПАРЄ, головним завданням якої буде продовження політики невизнання анексії Криму, засудження окупації Росією Криму, частин східної України, Грузії та Молдови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА