Subaru відкликає майже 400 автомобілів, випущених на заводі марки в штаті Індіана з 14 по 21 грудня 2020 року. Все через помилку одного з працівників, який використав невірне зусилля при затягуванні гайки троса селектора CVT.
Сумніватися в повнопривідності Subaru ніхто не збирається, але американцям ніколи не буває достатньо. Досить того, що звичайний позашляховик Forester люфтували майстри з Орегони, перетворивши його на «Монстр Трак».
Найбільший британський автовиробник Jaguar Land Rover, що входить в індійську групу Tata Motors, відкликає 68,8 тис. автомобілів в Китаї у зв\'язку із загрозою безпеці в роботі двигуна.
КИЇВ. 5 січня. УНН. Корпорація Ford відкликає по всьому світу 953 тисячі автомобілів, оснащених дефектними подушками безпеки виробництва японської компанії Takata, через які загинули вже понад 20 осіб, повідомляє УНН з посиланням на видання Fortune, яке цитує прес-службу...
Американська компанія Tesla відкликає 123 тисячі електромобілів марки Model S у всьому світі. Причина пов\'язана з деталями гідропідсилювача керма, які можуть піддатися корозії, йдеться в повідомленні Tesla.
Італійсько-американський автомобільний концерн Fiat Chrysler відкликає 320 тисяч автомобілів у Північній Америці через проблеми з трансмісією, через яку машини можуть несподівано відкочуватися.
Через виявлення недозволених приладів вимикання системи очищення вихлопів автоконцерн Daimler лише в Німеччині має відкликати 238 тисяч дизельних автомобілів, кажуть у німецькому уряді.
У березні 2021 року американська автомобільна компанія General Motors планує відкликати в США 5,9 млн автомобілів, передає InfoCar.ua з посиланням на CarsWeek.
КИЇВ. 21 липня. УНН. Через дефект у двигуні, який може призвести до його займання, Volvo відкликає 37 тис. автомобілів у Нідерландах. Про це повідомляє УНН з посиланням на NOS.