КИЇВ. 22 червня. УНН. Канцлер Німеччини Олаф Шольц у четвер пообіцяв Україні довгострокові гарантії безпеки, але не швидке членство в НАТО, пише УНН з посиланням на Reuters.
НАТО на сьогодні – єдина інституція, здатна надати надійну безпекову парасольку своїм членам, але для України Альянс лише "підтримує ілюзію відкритих дверей".
Реальні бойові технології сьогодні необхідні Україні значно більше, ніж вивіска про членство у НАТО. Країна виграє значно більше, якщо заведе на свій ринок кілька десятків військово-промислових компаній з країн Європи та США і налагодить співпрацю з цими державами.
Україна ніколи не зможе протистояти російській ядерній загрозі та ніколи не матиме такого ядерного щита, який мають США. Тож у цьому полягає наш інтерес приєднання до оборонних союзів.
Дискусії щодо того, як правильно говорити — "на Україні" чи "в Україні" — точаться вже досить давно. Росіяни вперто продовжують використовувати неправильний варіант. Робиться це, щоб принизити цінність українського народу, переконати світ, що української нації не існує.
Руководитель Офиса президента Андрей Ермак рассказал, почему будущие гарантии безопасности для Украины будут работать. Он пояснил, этот договор строится на нормах необходимого соблюдения обязанностей, но если даже какая-то из стран-гарантов передумает их выполнять - это сделают другие.
Перший від 24 лютого закордонний візит Володимира Зеленського до США продемонстрував неабияку підтримку американцями українського народу у війні з Росією.
У час війни Україні потрібно вживати заходів, щоб захиститись від інформаційної агресії Росії. Законопроект №6688 справді може допомогти у цьому. Однак, якщо його використовуватимуть для тиску на ЗМІ чи корегування інформполітики у передвиборчому процесі, потрібно буде вдаватись до протестів....