КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Партія “Слуга народу” вперше за довгий час втратила лідерство в рейтингу партій. У середині жовтня більшість українців підтримали “Європейську солідарність”. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного впродовж 15-18 жовтня, пише УНН.
Якби вибори депутатів Верховної Ради України відбулись у першій половині листопада 2018 року, найбільшу кількість голосів виборців набрала б партія \"ВО\" Батьківщина\" Юлії Тимошенко - 20,6% голосів, свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Інститутом соціальних технологій \"Соціополіс\"...
КИЇВ. 29 жовтня. УНН. У наступному парламенті українці хочуть бачити 5 партій. За даними всеукраїнського опитування від Центру досліджень та комунікацій Active Group, до Верховної Ради проходять ВО “Батьківщина” (15,2%), “Слуга народу” Володимира Зеленського (8,2%), Блок Петра Порошенка (7,7%), “Громадянська позиція” (5,9%) та “Опозиційний блок”...
Якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку лютого, після введення санкцій щодо телеканалів \"112 Україна\", NewsOne і ZIK, партію \"Європейська солідарність\" підтримали б 18,1% українців, які визначилися з вибором, а \"Опозиційну платформу - За життя\" - 16,8%, свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 5-7 лютого.
Партії "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа - За життя" мають приблизно однакову підтримку і лідирували б на парламентських виборах, якби вони відбулися найближчої неділі, свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 27 травня - 1 червня.
Лідерами партійних рейтингів в Україні залишаються політичні партії \"Опозиційна платформа - За життя\", \"Слуга народу\" та \"Європейська солідарність\", заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто під час прес-конференції у понеділок.
Якби вибори до Верховної ради відбувалися наприкінці січня - початку лютого 2021 року 61,4% респондентів обов’язково взяли б участь у голосуванні, ще 10,2% не впевнені, але скоріше проголосували б на виборах. До парламенту точно потрапили б чотири політичні
Про це свідчать дані опитування
Найбільш імовірно прохідний бар’єр подолали б \"ОПЗЖ\" (партію підтримали б 24,1% серед...
У рейтингу політичних сил на виборах до Верховної Ради лідирують партії \"Слуга народу\", \"Опозиційна платформа - За життя\", \"Європейська солідарність\", ВО \"Батьківщина\" і \"Радикальна партія Ляшка\", за які проголосували б понад 5% українців, що є прохідним бар\'єром для входження до складу парламенту.
Серед українців, що визначилися з вибором на місцевих виборах і планують узяти участь у голосуванні, 16% підтримують партію \"Слуга народу\". Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою \"Рейтинг\", оприлюднені в четвер.
П\'ять партій проходять до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах, ще дві політичні сили можуть подолати прохідний бар\'єр з урахуванням статпохибки, свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою \"Рейтинг\" 13-17 липня.
П\'ять партій проходять до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах, ще дві політичні сили можуть подолати прохідний бар\'єр з урахуванням статпохибки, свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою \"Рейтинг\" 13-17 липня.