"Наполі" - "Дніпро" - 4:2. Онлайн

2012-11-08 22:00
Від недавнього матчу команд пройшло не так багато часу. Обидва клуби провели ігри у своїх внутрішніх чемпіонатах. \"Дніпро\" більш вдало, \"Наполі\" ж розчарував своїх вболівальників. Проте, зараз головне для обох команд - Ліга Європи. Господарям відступати немає куди, поразка фактично не залишить шансів підопічним Маццаррі на продовження боротьби. \"Дніпро\", якщо не програє майже на 100 % забезпечить собі місце у наступному раунді Ліги Європи. Клуби налаштовані на серйозний матч, тому буде цікаво.Отже:Ліга Європи4 тур8 листопада, четверСтадіон \"Сан-Пауло\"Арбітр: Алон Йефет (Ізраїль)Початок: 20:00Трансляція: \"2+2\"Для відеоперегляду натисніть тут! Текстова трансляція нижче.Стартові склади командНаполі: Розаті - Брітос, Ароніка, Фернандез, Донадель - Доссена, Место, Джемалі, Інлер - Кавані, Варгас.Дніпро: Лаштувка - Мазух, Мандзюк, Денісов, Одібе - Федецький, Канкава, Коноплянка, Ротань, Алієв - Зозуля.Добрий вечір усім любителям футболу! Протягом найближчих двох годин для вас текстова трансляція матчу Ліги Європи між італійським \"Наполі\" та дніпропетровським \"Дніпром\"!Футболісти уже на полі. Господарі гратимуть сьогодні в голубій формі, тоді як гості у білій. Пролунав свисток! Гра розпочалась.2 хв. Дуже мало глядачів прийшло підтримати неаполітанців! Напівпусті трибуни на стадіоні \"Сан Пауло\"!3 хв. Зі старту побігли вперед господарі!5 хв. Спокійно намагаються грати дніпропетровці. 7 хв. Гооооооооооооооооооооооооолллллл!!! Провал у обороні Дніпра і Кавані виводить Наполі вперед!!!9 хв. Невдалі дії у захисті гостей дали можливість господарям швидко відкрити рахунок у грі!11 хв. Важко грати дніпрянам у стартові хвилини, Занадто часто помиляються підопічні Хуан Дерамоса.13 хв. На чужій половині поля намагаються одразу зустрічати господарі своїх суперників.15 хв. Момент у Наполі!!! Доссена пробив над поперчкою з семи метрів після передачі від Кавані!!!17 хв. Алієв невдало виконав навіс зі штрафного удару.18 хв. Канкава!!! Пробив метрів з 25!!! Кількох сантиметрів не вистачило, аби зрівняти рахунок!!!20 хв. Денісову дісталось від Место. Все гаразд! Продовжить гравець грати без допомоги лікарів! 22 хв. Гірчичник Коноплянці за розмови із арбітром!24 хв. Не можуть гравці Дніпра довести до логічного завершення бодай одну свою атаку. 25 хв. Тепер Алієв записав до свого активу жовту карточку.26 хв. Зозуля пробив головою після подачі Алієва. Мимо воріт пролетів м\'яч.28 хв. Денісов прострілив у штрафний майданчик гостей. Знову без небезпеки.30 хв. Федецький порушив правила на вістрі атаки.32 хв. Інлеру дали пробити з 30-ти метрів!!! Вище воріт! 33 хв. Гоооооооооооооооооооооооооллллл!!!! Федецький зрівнює рахунок!!! Знову Дніпру допоміг стандарт!!!35 хв. Дуже важливий м\'яч забив Артем, при чому другий матч поспіль відзначається у ворота Наполі гравець Дніпра.37 хв. Давлять неаполітанці! Свій черговий кутовий подаватимуть!39 хв. Заводить Маццарі своїх підопічних, тоді як тренер дніпрян поки дивиться на все спокійно.41 хв. Небезпечний штрафний заробив Коноплянка, але Алієв просто бездарно виконав удар!43 хв. Вирівнялась гра наприкінець першого тайму. Хвилину ще грати командам перед перервою. 1-1 після стартової половини. Команди пішли на відпочинок.Усе готово для другого тайму!!! Поїхали!!!47 хв. Спокійно розпочали другу половину гри гості. У них м\'яч частіше поки що.49 хв. Просить арбітр у Лаштувки швидше вибивати круглого в гру. Так і на жовту можна напроситись!51 хв. Дали пробити Фернандесу після навісної подачі від Джемейлі! Мимо воріт! 52 хв. 1-2 за гірчичниками! Інлер отримав жовту за розмови! 53 хв. Гооооооооооооооооооооооооооооолллллл!!!! Що творить Зозуля!!! Після пасу від Алієва дали захисники пробити з лінії штрафного майданчика Роману і той виводить Дніпро вперед!!! Одразу подвійна заміна у господарів. Хамшик та Інсіньє вийшли замість Варгаса та Донаделя відповідно! 56 хв. Тепер заміна у Дніпра. Жуліано замінив Алієва.58 хв. Одібе!!! Не вистачило півметра, щоб забити ще один гол для своєї команди!!!60 хв. Інсіньє фолить проти Канкави на чужій половині поля.62 хв. Обороняються гості всією командою. А чи не рано замкнулись дніпропетровці? Грати ще півгодини!64 хв. Денісов побіг вперед і заробив два поспіль аути. Час грає на гостей!66 хв. Коноплянка вистрілив з гострого кута! Вище воріт!68 хв. Серія кутових від Наполі!!!68 хв. Место!!! Небезпечно пробив Джанкоменіко з 18 метрів!!!70 хв. Додав Хамшик креативу в дії господарів. Через Марека намагаються будувати свої атаки неаполітанці. 72 хв. Пандєв вийшов на поле замість Ароніки.74 хв. Жуліано заробив корнер для гостей!75 хв. Фол у нападі зафіксував арбітр з боку Федецького. 76 хв. Жовта Ротаню за грубий підкат! 77 хв. Каваніііііііііііі!!!! Гооооооооооооооооооооооооооооллллл!!! Красота!!! Ударом зі штрафного Едісон зрвнює рахунок і тим самим оформлює дубль!!!79 хв. Цікавими будуть останні 10 хвилин матчу! 81 хв. Ще одна заміна у Дніпра! Чеберячко змінив Коноплянку! 82 хв. Жовта Фернандесу за негативні емоції в сторону арбітра.84 хв. Інсіньє!!! Обіграв захисника, змістився в центр і пробивав у дальній кут. Мимо! 86 хв. Матеус замінив Федецького! 88 хв. Гооооооооооооооооооолллл!!! Суперкомбінація господарів і Кавані робить хет-трик!!! 3-2!!! Нічого собі розв\'язка!!! Три хвилини у гостей, щоб зрівняти рахунок!!!92 хв. Кавані грубо зіграв проти Денісова. 93 хв. Гоооооооооооооооооооооооооллллл!!! Каваніііі!!! Покер!!! Браво!!! Розібрався Едісон з м\'ячем як банкомат з кредитною карточкою!!! Це все!!! 4-2!!!! Матч закінчився!!!Варто подякувати Дніпру за бій. Старались дніпропетровці з усіх сил, але на жаль, в українського клубу немає свого Кавані. З вами був Олег Чунис. До зустрічі на матчі \"Металіст\" - \"Русенборг\"!