За більш ніж чотири місяці війни мільйони українців втратили роботу через вимушений переїзд або зупинку роботи підприємств. Водночас ринок праці продовжує відновлюватися. Роботодавці готові не лише наймати співробітників, а й платити їм вищу заробітну плату.
Збройні Сили України героїчно захищають українців вдень і вночі. Багатьох громадян сьогодні цікавить запитання: як допомогти ЗСУ під час війни? Читайте про це в матеріалі ТСН.ua.
Банки розуміють потребу та мають адекватні пропозиції відповідно до ринкової ситуації, але для людей, які втратили роботу й не мають накопичень, умови все ще складні.
Понад 60% компаній сказали, що не зупиняли найм в Україні після 24 лютого. Але той самий відсоток компаній заявили про скорочення найму, з огляду на довоєнні плани, більш ніж на 20% у лютому-липні 2022 року.
З початку нападу на Україну від російських військ вже звільнено понад тисячу населених пунктів. Про те, яким чином в умовах війни відбувається відбудова України та які об'єкти відновлюють у першу чергу - у статті DW.
Українські ІТ-спеціалісти поступово повертаються додому: у червні 2022 року 40% айтівців перебували в евакуації (в Україні чи за кордоном), а в березні таких було 61%. 27% фахівців переїхали в безпечніше місце в Україні, а 13% релокувалися за кордон.