Міністри фінансів країн "Великої сімки" домовилися про мінімальний глобальному корпоративному податок в розмірі не менше 15 відсотків для таких транснаціональних компаній, як Google, Apple і Amazon.
КИЇВ. 1 липня. УНН. 130 країн світу домовилися запровадити мінімальний податок - 15 відсотків - для великих мультинаціональних корпорацій. Про це повідомила в четвер, 1 липня, Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Домовленість - результат переговорів, які тривали майже 10 років, зазначає DW. Деталі угоди мають виробити до жовтня, передає УНН.
Узгодити податок обіцяють уже в липні. G7 має намір боротися з тим, що IT-корпорації сплачують податок тільки за місцем реєстрації, а не там, де отримують дохід.
КИЇВ. 27 лютого. УНН. Міністри фінансів G20 після зустрічі в Китаї заявивли, що відновлення світової економіки є \"нерівномірним і відстає від нашого прагнення до сильного, стійкого і збалансованого зростання\", передає УНН з посиланням на...
КИЇВ. 7 серпня. УНН. В рамках податкової реформи не передбачені зміни щодо єдиного податку для підприємців. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета на брифінгу, передає УНН.
КИЇВ. 5 червня. УНН. Міністри фінансів “Групи семи” прийшли до спільної думки, що мінімальний податок на прибуток великих корпорацій повинен становити не менше 15%. Про це повідомив міністр фінансів Великої Британії Ріші Сунак в Twitter, передає УНН.
До Верховної Ради України подано проект Закону № 6004, яким пропонується полегшити податкове навантаження на фізичних осіб – підприємців 2-ї групи платників єдиного податку.
Основні опозиційні політичні сили України домовилися сформувати єдиний список кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах на парламентських виборах 2012 року.