День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - державне свято і вихідний день в Україні, який у 2016 році прийшов на зміну радянському святу День перемоги.
КИЇВ. 9 травня. УНН. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - державне свято та вихідний день в Україні, який офіційно відзначають 9 травня, починаючи із 2016 року. Прийшло на заміну радянському святу “День Перемоги”, яке відзначали в СРСР з 1965 року, а потім в Україні до 2015 року включно, повідомляє УНН.
КИЇВ. 9 травня. УНН. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - державне свято та вихідний день в Україні, який офіційно відзначають 9 травня, починаючи із 2016 року. Прийшло на заміну радянському святу “День Перемоги”, яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно, повідомляє УНН.
КИЇВ. 8 травня. УНН. День пам’яті та примирення і 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначать у Києві 8 та 9 травня. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу КМДА.
КИЇВ. 9 травня. УНН. В Одесі почалися заходи, присвячені 74-їй річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, прохід до меморіалу Алеї Слави буде проходити через фільтраційно-пропускні пункти. Про це УНН повідомляє з посиланням на прс-службу ГУНП в Одеській області.
Київ відзначить День пам\'яті і примирення і 74 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
День победы над нацизмом во Второй мировой войне - государственный праздник и выходной день в Украине, который в 2016 году пришел на смену советскому празднику День Победы.
Святкуючи 9 травня, у тому ідеологічного обрамленні, яке нам більше 50 років нав’язував Радянський Союз, українці знову опиняться у підмосковській ойкумені. Таким чином можна буде швидше просунути ідею «руского міра» та російської зверхності над Україною, що в будь-якому випадку неприйнятно, особливо у період російсько-української...
Сьогодні – 9 травня. Це наш День подяки. Подяки за те, що нелюдська ідеологія нацизму назавжди пішла у минуле. Подяки тим, хто боровся з нацизмом – і переміг. Просто вдячні усім – за можливість народитися й жити.