Від початку повномасштабного вторгнення Росії пів мільйона українських дітей довелося вивезти на лікування за кордон, бо медзаклади, де вони лікувались раніше, або розбомбили, або під постійними обстрілами.
Від створення першої версії протоколу в квітні 2020 року ця вже сьоме оновлення. Також було дозволено використання технічного кисню для підтримки пацієнтів.
Військово-медичним літаком до Львова із Дніпропетровська прибули 14 травмованих та важкопоранених бійців. Таку операцію із транспортування через складність проводять тільки раз на місяць.
КИЇВ. 15 березня. УНН. Україні, яких сьогодні звільнили після року полону, пройдуть лікування в одній з київських клінік. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, передає...
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Міністерство охорони здоров’я оновило протокол лікування пацієнтів з COVID-19. Було розширено використання глюкокортикоїдів, визначення алгоритмів призначення антикоагулянтної терапії. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 10 грудня. УНН. З Державного бюджету України виділили кошти на лікування 119 пацієнтів за кордоном, захворювання яких не лікуються на території України. Таке рішення прийнято на засіданні Комісії МОЗ України з питань направлення для лікування за кордоном 5 грудня, передає УНН з посиланням на пресцентр МОЗ.
Панічне використання антибіотиків під час пандемії COVID-19 призвело до зростання резистентності до них серед мікроорганізмів, повідомив на прес-конференції у п'ятницю завідувач кафедри клінічної фармакології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Микола Хайтович.