КИЇВ. 8 липня. УНН. Споживча інфляція у червні цього року в Україні прискорилася до 20,1% у річному вимірі, йдеться у щомісячному макроекономічному та монетарному огляді Національного банку України за червень 2022 року, пише УНН.
Високі ціни на енергоносії, порушення виробничих та логістичних шляхів, руйнування потужностей та інфраструктури, окупація територій залишаються основними чинниками посилення інфляційного тиску.
У лютому 2018 року споживча інфляція незначно сповільнилася у річному вимірі до 14.0% з 14.1% у січні. У місячному вимірі індекс споживчих цін зріс на 0.9%. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики. Фактична інфляція в річному вимірі залишилася дещо вищою за прогноз, опублікований у «Інфляційному звіті» за січень 2018 року. До цього призвело насамперед більш суттєве, ніж...
КИЇВ. 13 квітня. УНН. Основною причиною високої інфляції у березні стало більш суттєве, ніж очікувалося, подорожчання продуктів харчування, передає УНН з посиланням на НБУ.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Через інфляцію Національний банк України підвищив облікову ставку до 7,5% - усього за місяць після попереднього підвищення цієї ключової ставки. Регулятор не виключає, що може знадобитися і подальше підвищення, хоч очікує, що до кінця року цього не станеться. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ.
Тижнева інфляція в Росії з 15 по 21 грудня третій тиждень поспіль залишалася на рівні 0,2%. З початку року вона досягла 12,7%, перевищивши останній офіційний прогноз Мінекономрозвитку на 2015 рік.
Загальна сума допомоги Україні, яка була виділена країнами Заходу та міжнародними фінансовими організаціями, перевищила 20 млрд доларів. Частину цих коштів Україна вже отримала.
КИЇВ. 11 січня. УНН. Україна переживає інфляцію пропозиції. Через низку негативних факторів, зростає собівартість виробленої продукції. Про це написав у Facebook голова Ради НБУ Богдан Данилишин, пояснюючи, чому фактична споживча інфляція перевищила прогнозні та цільові значення, передає...