КИЇВ. 27 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що тепер за ведення війни в Україні відповідає російський генерал-полковник Геннадій Жидко, передає УНН.
КИЇВ. 3 серпня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомив про чотири області в рф, в яких формують добровольчі батальйони для війни в Україні – Новосибірська, Саратовська, Ульяновська і Курганська, передає УНН.
Західні аналітики вважають, що росіяни мають обмежений успіх на Донбасі: зокрема, під Мар'їнкою, а також у Пісках. Вони додали, що ворог контролює центр останнього населеного пункту
КИЇВ. 19 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що російські окупанти домоглися незначних успіхів на околицях Сєвєродонецька, але застопорилися на інших напрямках наступу, передає УНН.
КИЇВ. 17 червня. УНН. Окупанти продовжують штурмувати Сєвєродонецьк та одночасно намагаються відрізати наземні шляхи постачання, які забезпечують сусідній з ним Лисичанськ. Про це повідомляє УНН з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 11 червня. УНН. На Донбасі тривають жорстокі бої. Окупанти в основному залишаються прив'язаними до доріг та обмежені вузькими фронтами. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 18 липня. УНН. Російські загарбники не маючи нових територіальних досягнень, затягують війну в Україні для відновлення та поповнення сил. Про це інформує УНН з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 16 березня. УНН. Американський аналітичний центр Інститут вивчення війни підготував щоденний звіт щодо ситуації в Україні. За його висновками, наступальні операції окупантів для оточення Києва протягом найближчого тижня малоймовірні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 27 червня. УНН. На південному напрямку російські окупанти продовжували оборонні операції та завдавали ударів по українських позиціях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 1 червня. УНН. Концентрація рф на захопленні Сєвєродонецька та загалом Донбасу створює вразливі місця для росії у Херсонській області, де триває контрнаступ українських сил. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 16 липня. УНН. Окупанти провели серію наземних атак на Донбасі, та, ймовірно, вони виходять із оперативної паузи. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 31 липня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що російські окупанти зосередяться на наступах на Бахмут та навколо Донецька, передає УНН.
КИЇВ. 8 червня. УНН. Американський Інститут вивчення війни (ISW) у зведенні-аналізі становища на фронті на 7 червня, крім переказу та узагальнення інформації з українських, російських та інших відкритих джерел, висловлює припущення, що росіяни можуть спробувати вийти до Лисичанська з півдня - щоб не форсувати Сіверський Донець між Сєверодонецьком та Лисичанськом. Про це інформує УНН.
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) інформують: ще в одній області росії – Орловській – формується так званий добровольчий батальйон, передає УНН.
КИЇВ. 29 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що українська оборона Сєвєродонецька дорого обійшлася російським окупантам, попри на нову тактику рф, спрямовану на обмеження російських втрат, передає УНН.
КИЇВ. 12 червня. УНН. Російські окупанти, ймовірно, продовжуватимуть посилювати наступи на Слов'янськ та Сіверськ. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 9 липня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що російські загарбники взяли оперативну паузу для відновлення боєздатності з'єднань, а тактичні обмежені наступальні дії на Донбасі пояснюються побоюваннями контратак з боку ЗСУ, передає УНН.
КИЇВ. 22 травня. УНН. Російські окупанти, ймовірно, готуються до початку наступу на південному напрямку в окремих районах Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW), інформує УНН.