КИЇВ. 22 травня. УНН. Російські окупанти, ймовірно, готуються до початку наступу на південному напрямку в окремих районах Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW), інформує УНН.
КИЇВ. 16 липня. УНН. Окупанти провели серію наземних атак на Донбасі, та, ймовірно, вони виходять із оперативної паузи. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
Західні аналітики вважають, що росіяни мають обмежений успіх на Донбасі: зокрема, під Мар'їнкою, а також у Пісках. Вони додали, що ворог контролює центр останнього населеного пункту
КИЇВ. 17 червня. УНН. Окупанти продовжують штурмувати Сєвєродонецьк та одночасно намагаються відрізати наземні шляхи постачання, які забезпечують сусідній з ним Лисичанськ. Про це повідомляє УНН з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 11 червня. УНН. На Донбасі тривають жорстокі бої. Окупанти в основному залишаються прив'язаними до доріг та обмежені вузькими фронтами. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 19 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що російські окупанти домоглися незначних успіхів на околицях Сєвєродонецька, але застопорилися на інших напрямках наступу, передає УНН.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Американський аналітичний центр Інститут вивчення війни підготував щоденний звіт щодо ситуації в Україні. За його висновками, наступальні операції окупантів для оточення Києва протягом найближчого тижня малоймовірні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 27 червня. УНН. На південному напрямку російські окупанти продовжували оборонні операції та завдавали ударів по українських позиціях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 17 серпня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що мета рф залишається незмінною: домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною України, водночас кремль намагається спотворити свої справжні цілі, передає УНН.
КИЇВ. 1 червня. УНН. Концентрація рф на захопленні Сєвєродонецька та загалом Донбасу створює вразливі місця для росії у Херсонській області, де триває контрнаступ українських сил. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 25 серпня. УНН. З 21 березня українські захисники відбили у російських окупантів територію розміром з Данію. Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 20 вересня. УНН. Успішний контрнаступ українських військових на півночі України викликає паніку у впливових осіб з Кремля та підриває і без того низький моральний дух серед російських підрозділів, які до 24 лютого вважалися елітними. Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW) у своєму останньому звіті, пише УНН.
КИЇВ. 25 травня. УНН. Російські окупанти направляють значну кількість своїх військ, артилерії та авіації для боїв у Луганській області. Сили стягують з декількох напрямків, інформує УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 3 вересня. УНН. Росспоживнагляд відреагував на два випадки поліомієліту, що трапились на Закарпатті, оцінівши ризик поширення хвороби як невисокий, передає УНН з посиланням на прес-службу організації.
КИЇВ. 29 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що українська оборона Сєвєродонецька дорого обійшлася російським окупантам, попри на нову тактику рф, спрямовану на обмеження російських втрат, передає УНН.
КИЇВ. 27 червня. УНН. Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що тепер за ведення війни в Україні відповідає російський генерал-полковник Геннадій Жидко, передає УНН.