Інститут вивчення війни: окупанти провалили штурми біля Ізюма та ускладнили просування до Слов'янська
2022-06-04 09:01
КИЇВ. 4 червня. УНН. Майже вся 35-та загальновійськова армія рф була знищена в Ізюмі через некомпетентних командирів. Російські окупанти провели кілька невдалих штурмів. Про це інформує Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 22 травня. УНН. Російські окупанти, ймовірно, готуються до початку наступу на південному напрямку в окремих районах Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW), інформує УНН.
КИЇВ. 26 травня. УНН. Російські окупанти можуть провести наземний наступ для захоплення Сєвєродонецька у найближчі дні. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 24 травня. УНН. Війська рф продовжили штурм Сєвєродонецька. Російські окупанти домоглися незначних успіхів в оточенні міста. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 25 травня. УНН. Російські окупанти направляють значну кількість своїх військ, артилерії та авіації для боїв у Луганській області. Сили стягують з декількох напрямків, інформує УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 16 березня. УНН. Американський аналітичний центр Інститут вивчення війни підготував щоденний звіт щодо ситуації в Україні. За його висновками, наступальні операції окупантів для оточення Києва протягом найближчого тижня малоймовірні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 1 червня. УНН. Концентрація рф на захопленні Сєвєродонецька та загалом Донбасу створює вразливі місця для росії у Херсонській області, де триває контрнаступ українських сил. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 16 квітня. УНН. Начальник управління молоді, спорту Ізюмської міської ради Максим Стрельник повідомив, що в Ізюмі окупанти зі зрадниками з числа місцевих обманюють мешканців, які перебувають в інформаційній ізоляції та примушують депортуватися до рф, повідомляє УНН.
КИЇВ. 2 червня. УНН. Російські окупанти намагаються дійти до Лисичанська з півдня та заходу, уникнувши форсування Сіверського Донця з боку Сєвєродонецька. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Підрозділи окупантів здійснили спробу наступу та ведення штурмових дій південніше Ізюма на Харківщині, але зазнали втрат та вимушено відступили на раніше зайняті позиції. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Російські сили продовжують відчувати нестачу живої сили в резерві, що змушує російське військове командування консолідувати виснажені батальйонні тактичні групи (БТГр). Про це пише УНН з посиланням на звіт Інституту вивчення війни.
КИЇВ. 10 травня. УНН. росія продовжує стягувати війська у Бєлгородську область, яка межує з Україною, щоб зупинити українські контратаки навколо Харкова і не допустити виходу ЗСУ до українсько-російського кордону. Про це йдеться в останньому звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише УНН.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. росія почала застосовувати протикорабельні крилаті ракети “Онікс” по наземних цілях, що може свідчити про брак високоточних боєприпасів великої дальності. Про це пише УНН, посилаючись на останній звіт Інституту вивчення війни.
КИЇВ. 3 червня. УНН. Командуванню рф не вдалося встановити повний контроль над місцевим населенням на окупованих з 24 лютого українських територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає УНН.
КИЇВ. 19 травня. УНН. Головною метою російських окупантів, на думку аналітиків, залишається схід України. Армія російської федерації приділяє увагу утриманню позицій навколо російського кордону, щоб запобігти просуванню ЗСУ. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 16 травня. УНН. Під час спроби переправи через річку Сіверський Донець із боку Кремінної російська армія втратила 485 військовослужбовців з направлених 550, також було пошкоджено понад 80 одиниць техніки. Про це повідомляє УНН, посилаючись на американський Інститут вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 15. квітня. УНН. Імовірно, продемонстрована Україною здатність цілитися у військові кораблі в Чорному морі може змінити російські схеми роботи. Проте втрата крейсера “москва” навряд чи стане вирішальним ударом, інформує УНН з посиланням на останній звіт Інституту вивчення війни.