Інспектора судитимуть за пособництво у втечі злочинця на Волині
2016-11-02 17:04
КИЇВ. 2 листопада. УНН. Інспектора ізолятора тимчасового тримання судитимуть за пособництво у втечі злочинця. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо головного державного інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста «Ягодин» Волинської митниці.
До суду направлено обвинувальний висновок стосовно колишнього інспектора слідчого відділення Коростенського відділу поліції Житомирського обласного главку, повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань.
КИЇВ. 29 січня. УНН. До Рівненського міського суду скеровано обвинувальні акти стосовно священника та старшого інспектора поліції, яких звинувачують у торгівлі посадами в поліції. Про це повідомила пресслужба Рівненської обласної прокуратури, інформує УНН.
КИЇВ. 20 жовтня. УНН. На Волині посадовці лісового господарства постануть перед судом за завдання державі 17 мільйонів гривень збитків. Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції, передає УНН.
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт про вчинення інспектором патрульної поліції у Луцьку підроблення та збуту офіційного документа, який видається та посвідчується нотаріусом.
КИЇВ. 24 вересня. УНН. Обвинувальний акт щодо митника з Волині, який підозрюється у тому, що влітку цього року завдав легкі тілесні ушкодження місцевій журналістці, скеровано до суду. Про це УНН повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.
КИЇВ. 12 вересня. УНН. Слідчі завершили розслідування незаконної трудової експлуатації дев’яти жителів Волинської області. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, передає УНН.
КИЇВ. 14 квітня. УНН. Служба безпеки України разом з прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора митного посту \"Устилуг\" на Волині, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-центру СБУ.
КИЇВ. 12 листопада. УНН. До суду скеровано обвинувальний акт щодо інспектора прикордонного контролю Сумського прикордонного загону та його пособника – громадянина Росії, які отримували хабарі від іноземців. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ДБР.
КИЇВ. 6 квітня. УНН. На Волині водій автомобіля Volkswagen із контрабандою цигарок під час втечі наїхав на поліцейського. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Низка скоєних майнових злочинів може коштувати підліткові 8 років позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області, передає УНН.