Є висока ймовірність ворожих ракетних ударів – Ігнат
2023-07-28 13:33
КИЇВ. 28 липня. УНН. Активності ворожої авіації немає, однак є висока вірогідність ворожих ракетних ударів, повідомив у п’ятницю в ефірі телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише УНН.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Триває підготовка до можливої висадки російського десанту на узбережжя Одеської області. Кораблі окупантів й досі курсують у Чорному морі, висока ймовірність нанесення ракетний ударів. Про це УНН повідомляє з посиланням на Одеську ОДА.
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець попередив, що в Уманському районі наразі є висока ймовірність ворожих ударів із повітря, передає УНН.
КИЇВ. 9 травня. УНН. 9 травня в Одесі та області зберігається висока ймовірність нанесення військами рф чергових ракетних ударів. Атаки можуть бути здійснені корабельним угрупованням противника в акваторії Чорного моря, авіацією і з території окупованого Криму. Про це заявив спікер Одеської ОДА Сергій Братчук, передає УНН.
КИЇВ. 24 травня. УНН. Російські окупанти виставляють комплекси С-400 у тимчасово окупованому Криму та зміцнюють сили на острові Зміїний. Загроза ракетних ударів – висока. Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, інформує УНН.
КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Наразі в акваторії Чорного моря є п'ять ракетоносіїв із 32 ракетами типу “Калібр”, які, ймовірно, російські війська використовуватимуть для ударів по критичній інфраструктурі України. Про це на брифінгу “Оперативна ситуація на півдні України” повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк,
Російська армія намагається продовжувати стратегічну наступальну операцію у Східній операційній зоні, при цьому найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Російська армія намагається продовжувати стратегічну наступальну операцію у Східній операційній зоні, при цьому найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
КИЇВ. 8 вересня. УНН. Російські війська за ніч двічі ударили по Харкову ракетами, попередньо, з С-300, загалом за добу - 5 ракетних ударів по облцентру, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, пише УНН.
КИЇВ. 10 травня. УНН. Ймовірність обстрілів, ракетних ударів по Києву ще залишається. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі телемарафону, додавши, що влада не може гарантувати на сьогодні безпеку в місті, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 1 березня. УНН. росія тримає у Чорному морі кораблі-носії 32 ракет "Калібр", загроза ворожих ударів висока. Про це попередив речник Одеської ОВА Сергій Братчук у середу, 1 березня, у Telegram, пише УНН.