Євро-2024. Німеччина знищила Шотландію у матчі-відкриття

2024-06-15 00:30
Чемпіонат Європи з футболу розпочався розгромом. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Німеччина стартувала на домашньому турнірі з розгромної перемоги над Шотландією.Гості до того ж весь другий тайм грали в меншості.Євро-2024Група А1 турНімеччина — Шотландія - 5:1Голи: Вірц, 11, Мусіала, 19, Гаверц, 45+1 (пен.), Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 — Рюдігер, 87 (авт.)Німеччина: Ноєр — Кімміх, Та, Рюдігер, Міттельштедт — Андріх (Гросс, 46), Кроос (Джан, 80) — Вірц (Сане, 63), Гюдоган, Мусіала (Мюллер, 73) — Гаверц (Фюллькруг, 63).Шотландія: Ганн — Гендрі, Портеус, Тірні (Маккенна, 77) — Ролстон, Макгрегор (Маклін, 67), Мактоміней, Робертсон — Макгінн (Гілмор, 67), Крісті (Шенкленд, 82) — Адамс (Генлі, 46).Попередження: Андріх, Та — РолстонНа 45-й хвилині був вилучений Раян Портеус (Шотландія) (грубе порушення). Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!