Євро-2020. Фінляндія мінімально програла Росії

2021-06-16 18:30
Другий тур групового етапу Євро стартував з мінімальної поразки збірної Фінляндії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Маркку Канерви забили вже на 3-й хвилині, але їхній гол скасували через офсайд. А наприкінці тайму єдиний гол у матчі забив Міранчук.Євро-20202 турГрупа ВФінляндія - Росія - 0:1Гол: Ал. Міранчук, 45+2Фінляндія: Градецкі, Уронен, Араюурі, О`Шонессі, Райтала (Сойрі, 75), Шюллер (Кауко, 67), Камара, Лод, Тойвіо (Єнсен, 84), Пох'янпало, Пуккі (Лаппалайнен, 75).Росія: Сафонов, Джикія, Дівєєв, Фернандес (Караваєв, 26), Кузяєв, Зобнін, Барінов, Головін, Оздоєв (Жемалетдінов, 61), Ал. Міранчук (Мухін, 85), Дзюба (Соболєв, 85).Попередження: Камара (22), Барінов (27), Оздоєв (34), Джикія (88), О`Шонессі (90).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!