Євро-2020. Україна дуже важко перемагає Північну Македонію

2021-06-17 18:00
Сьогодні збірна України здобула свою першу перемогу на цьому чемпіонаті Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Андрія Шевченка добре почали матч і пішли на перерву з перевагою у два м'ячі, але потім суперник відродився.У другому таймі Північна Македонія забила один гол, мала чимало інших нагод, а Руслан Малиновский не реалізував пенальті. Втім, ми вистояли.Євро-20202 турГрупа СУкраїна - Північна Македонія - 2:1Голи: Ярмоленко, 29, Яремчук, 34 - Аліоскі, 57Україна: Бущан, Забарний, Миколенко, Караваєв, Матвієнко, Шапаренко (Сидорчук, 78), Зінченко, Степаненко, Малиновський (Соболь, 90), Ярмоленко (Циганков, 70), Яремчук (Бесєдін, 70).Північна Македонія: Дмітрієвскі, Велкоскі (Трічковскі, 85), Мусліу, Рістовскі, Аліоскі, Адемі (Рістевскі, 85), Ніколов (Трайковскі, 46), Барді (Аврамовскі, 77), Спіровскі (Чурлінов, 46), Елмаз, Пандєв.Попередження: Шапаренко (43), Велкоскі (59), Аврамовскі (83).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!