Євро-2016. Італія у красивому стилі вибила Іспанію

2016-06-27 21:30
Збірна Італії здобула неймовірно важливу перемогу на чемпіонаті Європи.\"Скуадра Адзурра\" володіла ініціативою у протистоянні з чинним чемпіоном Європи, провівши перший гол в середині першого тайму і добивши Іспанію в контратаці.Тепер у чвертьфіналі Італія зустрінеться з чинним чемпіоном світу, збірною Німеччини.Чемпіонат Європи1/8 фіналуІталія - Іспанія - 2:0Голи: К\'єлліні, 33, Пелле, 90+1Італія: Буффон — Барцальї, Бонуччі, К\'єлліні – Флоренці (Дарміан, 84), Пароло, Де Россі (Мотта, 54), Джаккеріні, Де Шильйо — Пелле, Едер (Інсіньє, 82).Іспанія: Де Хеа — Хуанфран, Піке, Рамос, Альба — Бускетс, Фабрегас, Іньєста — Сілва, Мората (Васкес, 70), Ноліто (Адуріц, 46) (Педро, 81)Попередження: Де Шильйо, Пелле, Мотта – Ноліто, СілваДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євро-2016. Італія - Іспанія - 2:0 (ВІДЕО)