Євро-2016. Україна з боями поступилася Німеччині

2016-06-13 00:30
Збірна України з футболу з поразки розпочала чемпіонат Європи у Франції.За доволі хорошої гри наші хлопці пропустили від Мустафі після подачі зі штрафного, а вже наприкінці Швайнштайгер спіймав наших на контратаці. Втім, у першому таймі був період, коли команда Фоменка ганяла чемпіонів світу в хвіст і гриву, Ярмоленко навіть забив, але через офсайд м\'яч не зарахували. Тому дивимося на матч проти Північної Ірландії із збалансованим оптимізмом. Ми ще себе покажемо!Чемпіонат ЄвропиГрупа С1 турНімеччина - Україна - 2:0Голи: Мустафі, 19, Швайнштайгер, 90+1Німеччина: Нойєр — Хьоведес, Боатенг, Мустафі, Гектор — Хедіра, Кроос — Мюллер, Озіл, Дракслер (Шюррле, 78) — Гьотце (Швайнштайгер, 90).Україна: Пятов — Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук — Сидорчук, Степаненко — Ярмоленко, Коваленко (Зінченко, 74), Коноплянка — Зозуля (Селезньов, 66).Попередження: Коноплянка