Європейські ігри-2019. Україна здобула три золота

2019-06-23 11:00
У перший змагальний день Європейських ігор у мінську збірна України виступила дуже вдало. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Спочатку наша 18-річна дзюдоїста Дар\'я Білодід (вагова категорія до 48 кг) виграла золоту медаль, у фіналі перемігши росіянку Ірину Долгову - 1:0. А кращий український дзюдоїст Георгій Зантарая (66 кг) у сутичці за золото іппоном здолав Маттео Медвеса з Італії. Обидва стали також чемпіонами Європи.Самбістки також не підвели. Анастасія Сапсай у ваговій категорії понад 80 кг з рахунком 4:0 була кращою за Олену Кебадзе з Грузії і виграла для України третю золоту медаль. Наталія Смаль виграла бронзу у ваговій категорії до 72 кг, здолавши з рахунком 2:0 болгарку Цветелін Цветанову. Зі сріблом додому їде Анастасія Новікова, яка у фінальній сутичці вагової категорії до 48 кг поступилася росіянці Олені Бондаревій - 0:2. І нарешті Олена Сайко також поступилася росіянці в фіналі до 64 кг. З рахунком 0:7 вона програла Катерині Онопрієнко і теж задовольнилась лише срібною медаллю.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!