Європейські ігри. Український тріумф у дзюдо, ”срібло” баскетболісток

2015-06-26 19:00
26 червня Україна виграла чотири медалі на Європейськи іграх у Баку. 26 червня Україна виграла чотири медалі на Європейських іграх у Баку. Золото і бронзу були принесені у змаганнях з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.У фіналі українка Інна Черняк здобула впевнену перемогу над спортсменкою з Азербайджану Сабіною Абдулаєвою. У матчі за третє місце українка Наталія Ніколайчик перемогла німкеню Рамону Бруссіг.1. Інна Черняк (Україна)2. Сабіна Абдуллаєва (Азербайджан)3. Наталія Ніколайчик (Україна)Андрій Хлопоцов до золота на 50 метрах батерфляєм, здобутого у вівторок, додав бронзу у запливі на спині на тій же дистанції.1. Філіпп Шопін (Росія) - 25.402. Марек Ульріх (Німеччина) - 25.443. Андрій Хлопцов (Україна) - 25.71І нарешті жіноча збірна України поступилась у фіналі команді Росії в фінальному матчі 3x3.Україна - Росія - 17:21