Ярмоленко хотів порадувати фанів України

2015-04-01 08:00
Автор голу в матчі з Латвією Андрій Ярмоленко і чути не хоче, що Україна недооцінила суперника. Автор голу в матчі з Латвією Андрій Ярмоленко і чути не хоче, що Україна недооцінила суперника.\"Не вдалось забити другий м\'яч. Наприкінці розслабилися, повірили в перемогу і пропустили. А ви хотіли, щоб ми їх 5:0 обігрували? Вони з чехами 1:1 зіграли, Чехія теж непогана команда.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фоменко: Реалізація у нас майже нульоваЛатвія — непогана команда, але потрібно просто свої моменти реалізовувати, не доводити до останніх хвилин. Не вистачило якоїсь концентрації. Як ми могли недооцінити суперника, якщо самі кажете, що ми створили купу моментів? Просто не вдавалося забити м\'яч, це так. Але про яку недооцінку може бути мова, якщо ми і в першому таймі, і в другому їх перегравали? Футбол тим і цікавий, що команда може цілу гру оборонятися, а в кінці забити м\'яч.Наприкінці все-таки зіпсували настрій, і собі, і вболівальникам. Хотіли порадувати їх перемогою, але на жаль не вийшло\", — підсумував Ярмоленко.