На вулицях українських міст побільшало людей без роботи й даху над головою. Лише у Києві 280 зареєстрованих і кілька тисяч неофіційних безпритульних. Як виживають безхатченки цієї холодної зими? Репортаж DW.
Гості програми: Віолетта Артемчук - координатор «гарячої лінії» ГО «Донбас СОС» і Георгій Тука - екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).
Радіопрограма «Донбас.Реалії» - у будні з 17:00 до 18:00. Без агресії і перебільшення. 60 хвилин про найважливіше для Донецької і Луганської областей. «Донбас.Реалії» - новини без лінії розмежування.
У березні цього року фотограф видання Reuters, Клодаг Кілкойн, провів час у таборі біженців Shamlapur у Бангладеші, де проживає приблизно 10 000 із 700 000 біженців рохінджа. За словами Кілкойна, деякі біженці знайшли роботу у риболовецькій промисловості, заробляючи копійки. Не в змозі законно працювати в Бангладеш, біженці виживають завдяки благодійним організаціям та неофіційним підробіткам,...
До 30-ї річниці Незалежності України ТСН.Тижня запустив спецпроєкт "30 кроків вперед", який від 31 січня і до 24 серпня розповідатиме про події та людей, які з року в рік міняли Україну і кожного українця.
В Україні мінімальна пенсія складає 1453 гривні. На ці гроші вижити неможливо. Середня величина пенсій досягнула 2,5 тисячі гривень, але на неї також неможливо вижити з огляду на те, що постійно ростуть ціни на продукти, речі першої необхідності і комунальні...
Карантин в Україні став випробуванням для малих підприємців, яким в умовах поширення коронавірусу нині заборонено працювати. Як вони виживають та яких збитків зазнають через це?
Чи дотримуються кияни заборони гуляти у парках?
Та як пенсіонери пересуваються Києвом за відсутності спецперепусток на громадський транспорт?
Про це – у репортажі Радіо Свобода за 9 квітня.
Країна ввела одні з найжорсткіших у світі обмежень на поїздки і діяльність на ранніх стадіях пандемії, коли в країні було всього кілька десятків випадків.