Як танки "Леопард" стали яблуком розбрату між Берліном та Варшавою
2022-05-30 12:30
Польський президент критикує уряд ФРН за нібито порушену обіцянку надати Польщі танки, а німецькі консерватори - за зволікання з постачанням важких озброєнь Україні.
КИЇВ. 3 серпня. УНН. Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр продовжує стверджувати, що конфлікт в Україні треба намагатися врегулювати дипломатичним шляхом. Водночас, він визнає, що довіра між Берліном та Москвою вже нині “поза сумнівом, серйозно зіпсута”, але продовження діалогу з Росією не слід вважати ознакою наївності, передає УНН з посиланням на \"Радіо...
КИЇВ. 23 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський виступив з ініціативою запуску швидкісного потяга між Києвом та Варшавою. Про це він сказав під час зустрічі з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, передає УНН із посиланням на Офіс Президента.
Під час першого дня саміту ЄС Польщу у правовій суперечці з Брюсселем підтримала лише Угорщина. Інші країни закликають Варшаву дотримуватися правил спільноти.
Канцлер ФРН Анґела Меркель на прес-конференції з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом наголосила на розбіжностях у поглядах Берліна та Анкари.
Україна і Європейський союз домовляються про будівництво вузькоколійної залізниці між Львовом та Варшавою. Про це під час брифінгу в Одесі заявив міністр інфраструктури України Максим Бурбак, повідомила прес-служба
За словами Бурбака, Україна та Євросоюз напрацювали рішення по будівництву вузькоколійної ділянки, що з\'єднає Львів із...
Корейська компанія UNINK цікавиться проектами будівництва Любельської вугільної шахти та залізниці між Варшавою і Львовом, повідомив віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль на брифінгу у рамках виставки EXPO 2017.Astana. Future...
Відносини Франції та Німеччини дружні та стабільні, незважаючи на чутки та скасування візиту президента Франції Еммануеля Макрона на Мюнхенську конференцію з безпеки, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Варшава – Стосунки між Польщею та Литвою погані, як ніколи раніше. Про це говорять у Варшаві та у Вільнюсі, між якими розгортається своєрідна холодна війна. Привід до погіршення відносин – новий литовський закон про освіту. За твердженням польської сторони, він дискримінує польську національну меншину в Литві. З метою залагодження конфлікту створено двосторонню комісію.