Рада ЄС визначилася з майбутньою політикою щодо \"Східного партнерства\". Найбільше нових елементів у нинішній ухвалі стосуються сфер економіки та захисту довкілля.
КИЇВ. 3 квітня. УНН. Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ 8 квітня обговорить майбутнє \"Східного партнерства\" з Україною, Грузією, Молдовою, Азербайджаном, Білоруссю і Вірменією. Про це йдеться в порядку денному Ради ЄС, передає УНН.
Рада Європейського союзу затвердила висновки про політику Східного партнерства після 2020 року, в яких підтвердила її стратегічне значення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням сайт Ради
У висновках відзначаються \"значні досягнення Східного партнерства\", а також Рада ЄС підтверджує свій \"підхід, заснований на стимулюванні і умовах, як засіб заохочення країн Східного партнерства до...
КИЇВ. 21 квітня. УНН. Майбутнє Східного партнерства має бути амбітним і сприяти інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС. На цьому наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час відеоконференції у форматі “Групи друзів України в ЄС”, передає УНН із посиланням на пресслужбу МЗС.
Запланований на 18 червня саміт \"Східного партнерства\" в класичному варіанті, ймовірно, не відбудеться, замість нього планується проведення відеоконференції. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter брюссельського кореспондента \"Радіо Свобода\" Рікарда
За інформацією журналіста, Європейський союз замість повноцінного саміту готує проведення спеціальної...
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Євросоюз очікує від України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Білорусі та Вірменії кращих результатів у реформах у сферах державного управління, боротьби з корупцією та верховенства права. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
Представник України при Європейському Союзі, посол Микола Точицький переконаний, що висновки Ради ЄС, якими визначається майбутнє політики Східного партнерства на період після 2020, консолідують європейські устремління України і подальшу інтеграцію з ЄС.
Рада ЄС затвердила висновки про політику Східного партнерства на період після 2020 року, підтвердивши її \"стратегічне значення і відданість створенню спільної зони загальної демократії, процвітання і стабільності\".
КИЇВ. 26 липня. УНН. Інституції Європейського Союзу розпочинають широкі та інклюзивні структуровані консультації щодо майбутнього стратегічного напряму Східного партнерства. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні, передає УНН.
КИЇВ. 15 січня. УНН. Європейська комісія та Світовий банк розробили план з розвитку інфраструктури в країнах \"Східного партнерства\" - України, Грузії, Молдавії, Азербайджані, Білорусі та Вірменії. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу...
Рішення Ради ЄС включає в себе такі ключові сигнали для Києва, як підтримка європейського вибору, територіальної цілісності і подальшу інтеграцію, зазначив представник України при ЄС Микола Точицький.
Голови дипломатичних відомств Європейського союзу на зустрічі в Брюсселі проводять консультації щодо подальшої підтримки країн «Східного партнерства», зокрема, України. А високий представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні зазначила, що це дуже важливо для Євросоюзу....
КИЇВ. 16 липня. УНН. Саміт Євросоюзу і країн \"Східного партнерства\" відбудеться 15 жовтня. Про це повідомила Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, передає УНН з посиланням на...
КИЇВ. 15 червня. УНН. Міністри закордонних справ Литви та Естонії Лінас Лінкявічюс і Урмас Рейнсалу напередодні обговорили майбутнє політики Східного сусідства Євросоюзу (ЄС). Про це УНН повідомляє з посиланням на Delfi.
Політика проекту \"Східного партнерства\" заснована на спільних цінностях і нормах, йдеться в документі, прийнятому в понеділок за підсумками зустрічі в Брюсселі глав МЗС країн ЄС, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України.
КИЇВ. 20 січня. УНН. Робоча група ЄС з питань авіації 22 січня розгляне проект угоди про спільний авіапростір з Україною. Про це в Twitter повідомив представник України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії, інформує кореспондент УНН.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Декларація за підсумками сьогоднішнього саміту \"Східного партнерства\" в Брюсселі може не бути прийнята міністрами закордонних справ Євросоюзу через те, що текст документа не підійшов Азербайджану. Про це написав у Twitter брюссельський кореспондент \"Радіо Свобода\" Рікард Йозвяк, передає УНН.