"Постковидный синдром" или продолжительность проявлений симптомов COVID-19, может продолжаться 12 и более недель от начала заболевания. Симптомы могут проявляться со стороны дыхательной, сердечно-сосудистой и нервной систем организма человека.
Тільки 40 відсотків людей, які перенесли COVID-19, повідомляють про повне одужання протягом місяця. Решта ще довгий час відчувають різноманітні проблеми.
Допомога іншим приносить не тільки позитивні емоції, але й велику користь для здоров’я. Тому ще одна новорічна резолюція, яку варто за нагоди старанно виконувати протягом року – зайнятись волонтерством.
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Внаслідок захворювання на COVID-19 та “постковідного” синдрому найчастіше в Україні люди скаржаться на зміни з боку респіраторної системи, серцево-судинної системи та нервової системи. Про це під час пресконференції розповів професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Сергій Дубров, передає
КИЇВ. 16 квітня. УНН. У людей з "постковідним" синдромом, який раніше перехворів на COVID-19, на звичайний подразник може бути неадекватна реакція. Про це розповіла заслужений лікар України, головний інфекціоніст країни Ольга Голубовська в ефірі телеканалу "НАШ", передає кореспондент УНН.
Київ. 22 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Постковідний синдром може мати місце у 5-7% осіб, які перенесли COVID, таку думку висловив завідувач кафедри нефрології Національного університету охорони здоров'я України (НУОЗУ) ім. Шупика Дмитро Іванов на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок.
Постковидный синдром развивается в течение трех месяцев после заражения коронавирусом, а его симптомы могут длиться месяцами. Впрочем, он не зависит от тяжести течения COVID-19.
В Україні через мікробне забруднення не рекомендується відпочивати на 164 пляжах. Серед них - 12 пляжів Києва та кілька рекреаційних зон на Азовському Чорноморському узбережжі.