Після хвилі декомунізації в Києві залишився об’єкт, чия подальша доля викликає багато питань — пам’ятник Миколі Щорсу. Ця скульптура — єдиний кінний монумент, що потрапляє під закон про декомунізацію, але захищений від демонтажу як об’єкт культурної спадщини. Він включений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного...
З 4 липня по 13 серпня 2019 року в Музеї історії міста Києва експонується виставка старожитностей з колекції Музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР» - \"Україна - світу\".
\"Музейний простір\" до уваги киян і гостей Києва пропонує графік вихідних днів у музеях Києва у дні новорічних та різдвяних свят, а також актуальні виставкові проекти, з якими можна ознайомитись під час відвідання.
20 серпня 2019 року на шпальтах інтернет-видання Радіо Свобода було опубліковано матеріал трьох позаштатних журналісток Ірини Костенко, Марини Остапенко і Лариси Мудрак «Київ горщиків і черепків. «Русский мир» та особливості екскурсії в Музеї історії Києва».
Нікіта Корзун
Київське Динамо більше не розраховує на Карлоса Самбрано, Александера Пантича та Нікіту Корзуна.
Оскільки у всіх трьох - діючі контракти з Динамо, столичний клуб виставив цих футболістів на трансфер.
Наразі Самбрано, Пантич і Корзун за допомогою своїх агентів зайняті пошуком нових для себе команд, пише Dynamo.kiev.ua.
Раніше повідомлялося, що Хачеріді, Мбокані та...
24 квітня 2018 року о 10:00 в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького відбулася зустріч-дискусія “Значущі музеї: у Пошуках місця в конфліктній історії” щодо теми збереження, інтерпретації та презентації складної історії в музеях. Спікери – Елейн Ґуріан, Анастасія Гайдукевич, Ігор...
24 жовтня у Львівському музеї історії релігії відбувся науковий семінар. Мета заходу – показати ставлення громадськості Західної України до штучно організованого голоду на землях радянської України 1932–1933 роках, інформувати про факт гуртування українців Галичини для допомоги «Великій Україні».
У Львівському музеї історії релігії відкрито виставку відреставрованих пам’яток. Це невеличка лаконічна експозиція, але досить цікава і має свою, не менш цікаву історію.
25 вересня 2019 року в Музеї історії Луцького братства було проведене практичне заняття секції історії України та історичного краєзнавства Волинської обласної Малої академії наук. У ролі лекторки виступила завідувачка музею Олена Бірюліна – дослідниця історії Волині і Луцька.
Ввважається, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної й духовної культури, музеї ведуть як науково-освітню, так і освітньо-виховну...