КИЇВ. 16 грудня. УНН. На тимчасово зайнятих територіях Херсонської області російські окупанти обмежують права і свободи цивільних громадян. Зокрема, рашисти змушують літніх людей отримувати російське громадянство. Про це УНН пише з посиланням на Генеральний штаб Збройних Сил України.
Російські загарбники продовжують "мобілізацію" на окупованих територіях України, влаштовуючи облави. Окрім того, відповідає дійсності інформація про заборону виїзду з окупованого Криму.
Країна-окупант ставить під загрозу право на життя дітей, яке гарантоване Конвенцією ООН про права дитини та Женевською конвенцією 1949 року про захист мирного населення під час війни.
КИЇВ. 19 травня. УНН. Окупанти продовжують примусову інтеграцію українських дітей у російський простір. На тимчасово окупованих територіях українські педагоги проходять відповідну перекваліфікацію за "стандартами рф". Про це повідомляє УНН, посилаючись на заяву Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.
Російські "референдуми" на тимчасово окупованих територіях України не мають жодної юридичної сили й не є підставою для будь-якої зміни статусу цих українських земель.