Залишаючись зараз вдома, ви зменшуєте ризики інфікуватися вірусом SARS-CoV-2 або стати його поширювачем. Але у добровільному соціальному дистанціюванні є свої недоліки, зокрема, зниження рівня фізичної активності.Вже зараз зявляються прогнози наслідк...
КИЇВ. 6 квітня. УНН. Українська асоціація футболу поширила соціальний ролик із закликом до вболівальників залишатися вдома, а також з порадами від зірок українського футболу щодо способів уникнення зараження коронавірусом, передає УНН з посиланням на пресслужбу УАФ.
Підтримувати щасливі стосунки - непросте завдання навіть у звичайні часи, а під час пандемії та карантину це стає ще складнішим. Як можна успішно долати цей складний для стосунків час?
В умовах пандемії COVID-19 мільйони людей перебувають на карантині чи добровільній самоізоляції. Як психологічно впоратися з таким тривалим \"домашнім арештом\", DW запитала в астронавта та у психолога.
Кожна країна світу стикається з проблемами психічного здоров’я: починаючи від епідемій тривожності та депресії – до станів, спричинених насильством та травмами.